Контактирајте не

Hangzhou Kindherb Biotechnology Co., Ltd.

Адреса

6-1907 Шик Сохо, економска и развојна област Хангжу, Жеџијанг, Кина.

Е-пошта

Телефон

008613758125457

0086-571-88391457

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Луиз Ши

Е-пошта:luiz01@kindherb.cn

Телефон: 0086-13588330581

Skype ID: 13588330581

Dell dai

Е-пошта:sales@kindherb.cn

Телефон: 0086-13758125457

Skype ID: delldai1

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Оставете ја вашата порака