• kzsw
  • kzsw
  • kzsw

ju jeni ajo që pini

SHENDET DHE BUKURI

KINDHERB i kushton vëmendje kombinimit të teknologjisë dhe teknologjisë, dhe kërkesa e tregut siguron që produkti të ketë përmbajtje të lartë teknologjike dhe zbatueshmëri të gjerë, dhe i kushton rëndësi të madhe mbrojtjes së mjedisit dhe efikasitetit të lartë. Aktualisht, produktet e kompanisë janë njohur gjerësisht nga kompanitë vendase dhe të huaja.

kush jemi ne

Hangzhou Kindherb Biotechnology Co., Ltd

  • banner

KINDHERBështë një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në dhe zhvillimin e ekstrakteve bimore. Që tani ne kemi tashmë më shumë se 8 vjet përvojë. Ne jemi të përkushtuar për zhvillimin dhe zhvillimin e mjekësisë bimore tradicionale kineze, me bazë të rreptë të lëndës së parë GAP, menaxhim të prodhimit GMP dhe certifikim të cilësisë ISO9001/Kosher/FDA/QS, dhe shumë të njohura në ushqim, produkte shëndetësore, mjekësi dhe kozmetikë. industrive dhe botës. Ndërmarrjet kanë krijuar marrëdhënie bashkëpunimi strategjike afatgjata.

Lini Mesazhin Tuaj